PODUSZKA MOTYLEK SARENKI - GREY

Poduszka Motylek – to antywstrząsowa poduszka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. Jedna strona poduszki wykonana jest z 100 % bawełny, druga z mięciutkiego Minky. Środek poduszki wypełniony jest antyalergicznym silikonową kulką, która nadaje jej miękkość i elastyczności. Specjalny kształt poduszki – boki bardziej wypełnione niwelują wstrząsy...

Cena:

37,00 zł

Poduszka Motylek – to antywstrząsowa poduszka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. Jedna strona poduszki wykonana jest z 100 % bawełny, druga z mięciutkiego Minky. Środek poduszki wypełniony jest antyalergicznym silikonową kulką, która nadaje jej miękkość i elastyczności. Specjalny kształt poduszki – boki bardziej wypełnione niwelują wstrząsy. Poduszka dopasowuje się do główki dziecka delikatnie ją podtrzymując podczas jazdy wózkiem czy samochodem. Poduszka doskonale sprawdzi się w foteliku samochodowym, wózku - gondolce czy spacerówce, foteliku do karmienia, przewijaku, łożeczku.
Nasze produkty wykonane są z niezwykłą starannością, co sprawia że są wyjątkowe. Produkty MiuWiu są uszyte ręcznie w Polsce. Poduszka zapakowana w oryginalną torbę z wzorem i logo MiuWiu. Idealnie na piękny prezent.
Do poduszki można dobrać kocyk do kompletu.

JAK NALEŻY DBAĆ O PRODUKTY MiuWiu:
-prać w pralce, w temperaturze 30°, program delikatny,
- max. 800 obrotów wirowania,
- prasować tylko tkaninę bawełnianą w temperaturze do 110°,
- nie suszyć w suszarce bębnowej,
- nie stosować wybielaczy,
-nie prasować po stronie minky.

Wymiar 22x38cm (+/- 2 cm)
Skład 100 % bawełna , 100% poliester
Wypełnienie Antyalergiczna kulka silikonowa
Certyfikaty OEKO-TEX Standard 100